Rudarska 1, 72240 Kakanj
info@radioklubkakanj.ba

Prilog NTV IC Kakanj o Radio klubu Kakanj

Prilog NTV IC Kakanj o Radio klubu Kakanj

Nezavisna televizija IC Kakanj je proteklih dana snimila i objavila prilog o Radio klubu Kakanj u svojoj emisiji Vijesti, koji je prikazan javnosti u ponedjeljak, 26. aprila 2021. godine. Članovi našeg kluba su pričali o finansijskoj situaciji, primjeni modernih tehnologija u Radio klubu, novim aktivnostima na nivou Radio kluba, ali i Asocijacije radioamatera u Bosni i Hercegovini, te novim sekcijama kluba. Svoj intervju za ovu televiziju su dali:

  • Tarik Mehić E75TM, predsjednik Radio kluba Kakanj
  • Rasmin Čolak E73KT, koordinator Primopredajne sekcije Radio kluba
  • Suad Čobo E79SUA, koordinator sekcije za informacijske tehnologije Radio kluba

U nastavku vam preporučujemo da pogledate i sam prilog o našem Radio klubu. 73 od svih članova Radio kluba Kakanj!

Vaša reakcija
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Tags: , ,

Komentariši