Rudarska 1, 72240 Kakanj
info@radioklubkakanj.ba

Web sajt Radio kluba Kakanj zvanično počeo sa radom

Web sajt Radio kluba Kakanj zvanično počeo sa radom

Nakon neaktivnosti od skoro tri godine, zvanični web sajt Radio kluba “Kakanj” je počeo sa radom u petak, 09. aprila 2021. godine u 20 sati. Web sajt je kreiran od strane koordinatora Sekcije za informacijske tehnologije (IT) pri Radio klubu “Kakanj”, Čobo Suada E79SUA, koristeći modernu tehnologiju i najnovije sigurnosne mjere.

Sajt se sastoji od dijela za domaće posjetioce, gdje se nalaze informacije o radu Radio kluba na jezicima naroda u Bosni i Hercegovini, te dijela za posjetioce iz inostranstva i kolege koji su uradili vezu sa jednim od operatora našeg kluba, na engleskom jeziku. Također se radi i na platformi E73EKK eKlub, koja se sastoji od elektronskog dnevnika (loga) za urađene veze, kalendara aktivnosti kluba, prostora za članove kluba, i ostale opcije. Izradom ovog sajta očekujemo bolju promociju našeg Radio kluba u zemlji i svijetu, uz povećanu aktivnost na Facebook grupi kluba, ali i na novom Instagram profilu @e73ekk koji je nedavno kreiran. IT sekcija, ali i ostali radioamateri – članovi našeg kluba, će nastaviti raditi na sličnim projektima, u cilju predstavljanja radioamaterizma u digitalnom svijetu.

Vaša reakcija
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Tags:

Komentariši